0
0
theme

Rallye jelenetek építési verseny döntősök!

Kedves Építők! Nagyon köszönjük a rengeteg csodálatos építést, melyet feltöltöttetek oldalunkra! Köszönjük az időtöket, a kreativitásotokat, a sorokat amiket írtatok, és azokat a perceket is, amikor még csak azon gondolkodtatok, hogy mit készítsetek a Rallye jelenetek témához. Ezért a lelkesedésért és ezekért a pillanatokért csinálunk mindent, amit az oldalunkon láttok!

Elérkeztünk a verseny legutolsó fázisához, ahol a Rallye Dream Blog facebook oldalán feltöltött mappában tudjátok likeolni a képeket, és az ott elért helyezések szerint fogjuk kihirdetni a győzteseket. Nagyon nehezen tudtunk dönteni, ezért az eredetileg tervezett 3 építés helyett 5 építés került be az utolsó fordulóba.

Ez az 5 építés pedig:
-Bombero: 100 egyenes, bal sodor
-borsi_e: Monte Carlo Rally
-Legoropi: Mikor elfelejtettek szólni
-topy0308: Topy Rallysprint
-BitMatias10: A szerencsés kutya

Április 17. kedd reggel 9-kor zárjuk le a szavazást!

Mindenkinek sok sikert kívánunk!

2018 április 13, péntek. 15:16

avatar
Kockashop Éééés íme a nyertes! A verseny lezárult, a győztes építés pedig nem más mint: A szerencsés kutya!
Kérjük a döntőbe jutott építések alkotóit, hogy vegyék fel velünk a kapcsolatot az info@kockashop.hu email címen!

avatar
Kockashop Kedves Legoropi! Igen, kérünk minden döntőbe jutott építőt, hogy vegye fel velünk a kapcsolatot! :) 2018 április 17, kedd