0
0
theme

2014 foci VB tippjáték

Foci VB és legó egy helyen! A kockashop beszáll a foci VB-be egy izgalmas tippjátékkal! Mit gondolsz, mennyi lesz a következő meccs végeredménye?

Tippelj az eredményekre, gyűjtsd a pontokat, amit a végén legóra válthatsz! És ez még nem minden! A nyolcaddöntőktől egymással is megmérkőzhettek, onnantól fogva ugyanis a legtöbb pontot gyűjtő játékosunkat kinevezzük a VB LEGO® bajnokának, aki az arany kupa helyett egy arany minifigura LEGO® kulcstartót és egy az általa kiválasztott 15 000,- Forint értékű készletet kap ajándékba!

FONTOS: A nyolcaddöntőktől az eredményeknél a tejles játékidő számít majd 11-esek nélkül. Tehát a 90 perc plusz adott esetben az ehhez kapcsolódó 2x15 perc számít végeredményként! A 11-esek nem számítanak. Példákért írjatok a vevőszolgálatra!

Néhány példa:

1) 90 perces játékidő - valós eredmény: 1:2 - kockashop eredmény: 1:2

2) 90 perces játékidő - valós eredmény: 1:1 - hosszabbítás 120 perc - valós eredmény a hosszabbításban 1:2 - valós összesen: 2:3 - kockashop eredmény: 2:3

3) 90 perces játékidő - valós eredmény: 1:1 - hosszabbítás 120 perc - valós eredmény a hosszabbításban 1:1 - valós összesen: 2:2 - hosszabbítás 11-esekkel - 4:5 - valós végleges: 6:7 - kockashop eredmény: 2:2 - Kérdezzetek bátran!

Természetesen a második, és harmadik helyen végzett játékosok is legót vihetnek haza. A második helyezett egy arany 2x4-es kulcstartót és egy az általa kiválasztott 10 000,- Forint értékű készletet kap ajándékba! A harmadik pedig egy Stormtrooper kulcstartót és egy az általa kiválasztott 5 000,- Forint értékű készletet készletet kap tőlünk!

Szabályok:

Egy személy, csupán egy felhasználói fiókkal játszthat, amit ip cím alapján ellenőrzünk. Bejelentkezés után, a felhasználóneved alatt legördülő menüben kattints a 2014 foci VB pontra. A soron következő meccsek listáját folyamatosan bővítjük. Minden meccsre adhatsz le tippet, de csak figyelmesen, mert utólag már nem lehet módosítani!  Nem kell azonnal kitölteni minden eredményt, elegendő ha a tippeket az adott meccs kezdetéig leadod! Tippeket a meccs megkezdése után már nem tudsz leadni!

Pontozás:

• Ha eltalálod a meccs pontos végeredményét, 20 pontot gyűjtesz.
  • Ha nem pontos a tipped, de eltalálod a meccs kimenetelét, tehát hogy melyik csapat nyer, vagy hogy döntetlen lesz-e a mérkőzés, 5 pontot gyűjtesz!
  • A pontok jóváírására a döntőt követően kerül sor
  • Levásárlásukra hűségpont rendszerünkben 7000 Ft feletti webes rendelés esetén van lehetőség

VB LEGO® bajnok:

Az nyolcaddöntők első mérkőzésétől gyűjtött pontok különösen fontosak, mivel ezek alapján egy bajnokunk, és további két dobogósunk fog születni! Érdemes tehát a végén egy nagy hajrában jobban játszani a többieknél! :)

Jó játékot, jó szurkolást, és jó legózást kívánunk mindenkinek!
Ha tetszik a játék, megköszönjük ha megosztod!

- Kockashop csapat -

2014 június 12, csütörtök. 01:44

avatar
krisztinap Ajándékutalványomat(VB tippjátékon nyertem) szeretném webshopon keresztül beváltani,de nem találtam olyan lehetőséget,ahol az utalvány sorszámát beírhatnám.Segítséget szeretnék kérni.Köszönöm. 2014 július 15, kedd
avatar
Kockashop Kedves Krisztinap, van egy kis hiba most a rendszerünkben, a türelmedet kérjük! Holnapi napon már be fogod tudni írni a rendelés leadásakor! 2014 július 15, kedd

avatar
krisztinap Köszönöm. 2014 július 15, kedd

avatar
Kockashop Szia, Köszi hogy szóltál, a lehetőség újra elérhető a kosár alatt! 2014 július 16, szerda

avatar
Drake Mikor lesznek jóváírva a pontok? Összegyűlt annyi, hogy szeretném beváltani őket. 2014 július 14, hétfő
avatar
Kockashop A pontok nemsokára jóváírásra kerülnek, kérjük még egy kicsit a türelmeteket! 2014 július 14, hétfő

avatar
Drake Köszönöm! :) 2014 július 15, kedd

avatar
SzaboPeter Kedves Kockashop!
Esetleg egy tippelős játék folytatás a Vízilabda Eb örömére elképzelhető?
Gratulálok a tippversenyben résztvevőknek elég erős volt a mezőny!
üdv: Péter
2014 július 14, hétfő
avatar
Kempes Na ennek én is örülnék! :-) 2014 július 14, hétfő

avatar
Kockashop Már jött kérés kosárlabdára is, megnézzük mit tehetünk. 2014 július 14, hétfő

avatar
fucs Úgy látom, ez már a vége. Gratulálok a nyerteseknek! 2014 július 14, hétfő
avatar
Kockashop Mi is gratulálunk! 2014 július 14, hétfő

avatar
sitju Miért csak 9-ig lehetett tippelni?
Ez nem tul logikus es ferr dolog!
Tippem Brazilia - Hollandia 2-1
2014 július 12, szombat
avatar
Kockashop Sziasztok! Ne haragudjatok, a rendszergazdánk megnézi az üzeneteitek pontos időpontját és korrigáljuk a ti tippeiteket, amennyiben 21:00 és 22:00 között írtatok nekünk! 2014 július 13, vasárnap

avatar
Kockashop Nár ellenőrizte is, ma vagy hétfőn hozzáírásra kerülnek a tippjeitek! 2014 július 13, vasárnap

avatar
hortense A mai meccs határidejét előre hozni nagyon nem volt korrekt... Szerintem. 2014 július 12, szombat
avatar

avatar

avatar
bomek Én is most értem haza és nem tudok tippelni! Ha később módosul a tippelési lehetőség, leadom itt a tippem: Brazília- Hollandia 3-2 2014 július 12, szombat
avatar

avatar

avatar
totand Miért lett a mai meccs határideje 9 óra, mikor csak 10-kor kezdődik? Most szerettem volna tippelni 2:0-át Brazíliának, de már nem lehetett. :-( 2014 július 12, szombat
avatar

avatar

avatar
bomek Szia! Lehet, hogy valamit nem értek? Nekem ha jól számolom, 155 pontom van, de nem látom, hogy ott lenék a tipplistán...
Segítesz? Köszönöm szépen előre is! :)
2014 július 9, szerda
avatar
Geda A nyolcaddöntőktől számoltad vagy az összes meccsre? Mert itt most a nyolcaddöntőktől elért pontszám szerint van sorba állítva a lista. 2014 július 9, szerda

avatar
bomek :( értem. köszönöm.... 2014 július 10, csütörtök

avatar
stfocus 75 pont alatt elszálltak a győzelmi esélyek.. :( 2014 július 9, szerda
avatar
Kockashop Dehogy szálltak, hozzáíródnak húségpontjaihoz, amit a következő vásárlásnál amit nterneten ad le, felhasználhatja. Úgyhogy ne szomorkodjon!Üdvözlettel: kockashop 2014 július 9, szerda

avatar
stfocus Jogos! Nekem is jól fog jönni! Már rengeteg pontom van!!! :P :P :P 2014 július 9, szerda

avatar
bigcap Én ha most a németországi Legoland-ből teszek meg tétet és ezt fotóval igazolom kaphatok érte pluaz pontot? :) Amugy a pontozást nem nagyon értem, nem annyit látok a ranglistán egyik számnál sem amennyi pontom van. Késik valamennyit az összeadás? 2014 július 3, csütörtök
avatar
fucs Ha a tippelési oldaladon összeadod a versenyeredmény oszlopban szereplő számokat, az a fenti listában szereplő "pontszám". A nyolcaddöntő óta szerzett pontokból jön össze a fenti listán szereplő "versenyeredmény". Akik még nálam is okosabbak, meg tudják mondani, hogy mióta tart a nyolcaddöntő :) Ha még ott vagy Legolandban, tessék szorgalmasan építeni, fotózni, naplózni, beküldeni, hogy a szerencsétlen itthon maradottaknak is jusson a jóból! 2014 július 5, szombat

avatar
Kockashop Elnézést a késői válaszért és köszönjük fucs válaszadását! 2014 július 8, kedd

avatar
stfocus Ha Holtverseny lesz az élen mi fog dönteni? 2014 július 1, kedd
avatar
Kockashop Szia! Az össz pontszám dönt, ha holtverseny lesz! 2014 július 2, szerda

avatar
fucs Kedves Kockashop!
Nem lehetne a Hírek oldalon feljebb tenni az eredménylistát? Hogy ne kelljen annyit görgetni lefelé. Tudom, first world problem :)
2014 június 27, péntek
avatar
Kockashop Kedves fucs! Vettük a javaslatot, továbbítjuk a webfejlesztőnk felé! 2014 június 28, szombat

avatar
fucs Köszönöm! 2014 június 28, szombat

avatar
Tamás Zsolt na végre fent vagyok a listán , a előkelő 97. 2014 június 26, csütörtök
avatar
Kockashop Hajrá, hajrá, csak most indul igazán a verseny! Lásd nyolcaddöntő nyereményekért! 2014 június 28, szombat

avatar
zsolt74 Sziasztok! A nyolcaddöntőktől mi számít végeredménynek? A 90 perc vége, vagy a hosszabbítás tizenegyesek is? 2014 június 25, szerda
avatar
Kempes Jó volna ha válaszolnátok a kérdésre,mert addig nem tudunk tippelni. Köszi 2014 június 27, péntek

avatar
Kockashop Első körben elnézést a késői válaszért! A nyolcaddöntőknél a 90 perc, illetve a 90 perc plusz hosszabbítás számít eredménynek. A hosszabbítás utáni tizenegyesek semmiképp nem számítanak a tippjátékban! Néhány példa: 1) 90 perces játékidő - valós eredmény: 1:2 - kockashop eredmény: 1:2 2) 90 perces játékidő - valós eredmény: 1:1 - hosszabbítás 120 perc - valós eredmény a hosszabbításban 1:2 - valós összesen: 2:3 - kockashop eredmény: 2:3 3) 90 perces játékidő - valós eredmény: 1:1 - hosszabbítás 120 perc - valós eredmény a hosszabbításban 1:1 - valós összesen: 2:2 - hosszabbítás 11-esekkel - 4:5 - valós végleges: 6:7 - kockashop eredmény: 2:2 - Kérdezzetek bátran! 2014 június 28, szombat

avatar
Kempes Köszi a választ :-) 2014 június 28, szombat

avatar
Kaylin a nyolcadöntőben aminek győztese lesz a bajnok csak a top 8kerülbe vagy mindenki? 2014 június 25, szerda
avatar
Kockashop mindenki indul. Gyakorlatilag onnan olyan mintha nullarol indulna a jatek. Mindenki tiszta lappal kezd ;) 2014 június 25, szerda

avatar
Geda A holnapi meccsek időpontjai is kicsit meg vannak kavarva. 2014 június 21, szombat

avatar
fucs Kedves Kockashop! A mai spanyol-chile és kamerun-horvát meccs időpontja fel van cserélve. Ha a kiírt idő alapján zárjátok a tippelés lehetőségét, akkor gond lehet ebből. 2014 június 18, szerda
avatar
Kockashop Szia! Köszi hogy szólsz, kijavítottuk! 2014 június 18, szerda

avatar
benyo Egy becsületes ember! Ez követendő példa! :) 2014 június 18, szerda

avatar
fucs Jaj, tényleg! Nem kellett volna szólnom, "megtippeltem" volna a tutit :) 2014 június 18, szerda

avatar
benyo :) 2014 június 18, szerda

avatar
Mihaly6666 Hello! Azt szeretném kérdezni valahol van olyan,hogy megnézzük kik tippeltek eddig a legjobban? vagy ki hányadik jelenleg? 2014 június 15, vasárnap
avatar
Kockashop Jelenleg nincs, de nemsokára lesz ilyen felület! 2014 június 16, hétfő

avatar
Kempes Igen,ez jó ötlet! Jó volna látni hogyan állunk a versenyben 2014 június 16, hétfő

avatar
Kóródi Ádám Hali. Ha fogadunk akkor kötelező az öszesre fogadni vagy pár-ra is lehet? 2014 június 14, szombat