Foci EB és legó egy helyen!

A Kockashop beszáll a FOCI EB-be egy izgalmas tippjátékkal!

Mit gondolsz, mennyi lesz a következő meccs végeredménye? Tippelj és nyerj!

2016.06.10-07.10-ig

Tippelj az eredményekre, gyűjtsd a pontokat, amit a végén LEGO® készletekre válthatsz!

És ez még nem minden!

Légy te a LEGO® tippbajnok és nyerj 15.000 Forintot!

A nyolcaddöntőktől egymással is megmérkőzhettek, onnantól fogva ugyanis a legtöbb pontot gyűjtő játékosunkat kinevezzük a EB LEGO® bajnokának, aki az arany kupa helyett egy arany minifigura LEGO® kulcstartót és egy az általa kiválasztott 15 000,- Forint értékű készletet kap ajándékba!

FONTOS: A nyolcaddöntőktől az eredményeknél a tejles játékidő számít majd 11-esek nélkül.

Tehát a 90 perc (plusz adott esetben az ehhez kapcsolódó 2x15 perc) számít végeredményként!
A 11-esekkel szerzett gólok ilyenkor a tippjátékban nem számítanak.

Játék menete:

A tippjeidet bejelentkezés után ITT tudod beírni, melyeket utólag már nem módosíthatsz!

Pontozás:

• Ha eltalálod a meccs pontos végeredményét, 25 pontot gyűjtesz.
  • Ha nem pontos a tipped, de eltalálod a meccs kimenetelét, tehát hogy melyik csapat nyer, vagy hogy döntetlen lesz-e a mérkőzés, 10 pontot gyűjtesz! Ha mondjuk 1:1 lett a vege, es a jatekos 5:5-ot tippelt, akkor a kimenetelét találtad el!
  • A pontok jóváírására a döntőt követően kerül sor
  • Levásárlásukra hűségpont rendszerünkben 7000 Ft feletti webes rendelés esetén van lehetőség
  • A magyar meccseknél a nyeremények duplán járnak!

Szabályok:

• Egy személy, csupán egy felhasználói fiókkal játszthat, amit ip cím alapján ellenőrzünk.

Bejelentkezés után, a felhasználóneved alatt legördülő menüben kattints a FOCI EB 2016 pontra. A soron következő meccsek listáját folyamatosan bővítjük. Minden meccsre adhatsz le tippet, de csak figyelmesen, mert utólag már nem lehet módosítani!

Nem kell azonnal kitölteni minden eredményt, elegendő ha a tippeket az adott meccs kezdetéig leadod! Tippeket a meccs megkezdése után már nem tudsz leadni!

Nyeremények:

A legtöbb pontot gyűjtő játékosunkat kinevezzük a EB LEGO® bajnokának, aki az arany kupa helyett egy arany minifigura LEGO® kulcstartót és egy az általa kiválasztott 15 000,- Forint értékű készletet kap ajándékba!

Természetesen a második, és harmadik helyen végzett játékosok is legót vihetnek haza. A második helyezett egy arany 2x4-es kulcstartót és egy az általa kiválasztott 7 000,- Forint értékű készletet kap ajándékba!

A harmadik pedig egy Stormtrooper kulcstartót és egy az általa kiválasztott 3 000,- Forint értékű készletet kap tőlünk!

2016 május 27, péntek. 09:19

avatar
barni04 Mikor lesznek jóváírva a pontok?
2016 július 18, hétfő
avatar
Kockashop Kedves barni04 és Kovjonas, és mindenki akit érint! A pontok jóváírása azoknak, akiknek még nem íródtak jóvá, várhatóan jövőhét hétfőre esik, mivel az informatikus kollegánk sajnos addig nem tartózkodik bent. Megértéseteket köszönjük! Akik 1-3 helyezést értek el az info@kockashop.hu email címre írjanak a pontbeváltással kapcsolatban a részletekért. Üdvözlettel, Kockashop 2016 július 25, hétfő

avatar
KovJonas Nagyon szépen köszönjük, megvannak a pontok! :) 2016 augusztus 31, szerda

avatar
KovJonas Sziasztok!
Nem nagy gond, de gondoltam szólok, hogy én sem kerültem fel a listára. :)
2016 július 15, péntek

avatar
Botond2011 Kedves Kockashop!
Én eddig 40 pontot gyűjtöttem, de nem vagyok rajta a listán, azért jóváírják a pontjaimat?
2016 július 7, csütörtök

avatar
pesza0 Kedves Kockashop!
Az Anglia-Izland meccs eredményét tévesen írtátok ki :-)
2016 június 27, hétfő

avatar
MCsabi Kedves Kockashop!
Nekem nem duplán számítottátok a magyarok tegnapi meccsét! Köszi!☺
avatar
fucs Sziasztok! Én is csak egyszeresen kaptam a tegnapi magyar meccsért :-) 2016 június 27, hétfő

avatar
barni04 Miért van az, hogy a táblázatban az elsőnek csak 155 pontja van, de a századiknak 305 pontja van?
A választ előre köszönöm.
2016 június 26, vasárnap
avatar
barni04 Nekem 300 pontom van. 2016 június 26, vasárnap

avatar
Xabi Mert ketté van bontva a játék: a csoportmeccsek alatt gyűjtöttél 300-at, de most aki elől van az azért van elől, mert minden egyenes kieséses szakasz első napi meccset eltalált! Szerintem! 2016 június 26, vasárnap

avatar
Kockashop A nyolcaddöntőktől fogva a legtöbb pontot gyűjtő játékosunkat kinevezzük a EB LEGO bajnokának, ami azt jelenti hogy a nyolcaddöntőktől kezdve gyűjtött pontok határozzák meg a versenyeredményt! Eddig csupán a pontgyűjtés eredményeit láthattátok 2016 június 27, hétfő

avatar
barni04 köszönöm 2016 június 30, csütörtök

avatar
Xabi 1 kérdés az egyenes kieséses szakaszra: eddig ugye hosszabbítás nem lehetett, de innentöl azt is bele kell értenünk abba, hogy a "vég"eredményt megtippeljük?! Vagyis pl. ha Én X - Y meccsére döntetlent teszek és a rendes játékidö az is, de az egyik csapat a plusz 30 percben gólt rúg akkor Ti azt számoljátok a végeredménynek?!?! De a 11-eseket már ne számoljuk bele (meccs 1:1, 11-esekkel 5:4, akkor a végeredmény 6:5)?!?!
Válaszotok elöre is köszönöm!!! :)
És nagy gratula az oldalhoz, eddig is parádés volt, de napi szinten ezt a játékot így vezetni...!!! (Y) ;)
avatar
Kockashop Szia Xabi, minden gólt bele kell számítani a tippbe, hosszabbítással együtt, kivéve a 11 rúgásokat! Tehát a példádban a helyes tipp 1:1 2016 június 27, hétfő

avatar
Xabi Köszi! ;) Ezt nem így értelmeztem a leírásból, így azért máshogy kell dönteni, mert amúgy 99%-ban a fogadásoknál a 90 percre vonatkozik az eredmény, és ha már eljutnak a 11-esekig az is bele számítódik az eredménybe, a meccs 1:1, 11-esekkel 5:4 akkor a végeredmény az egyik csapatnak 6:5 (így a Svájc - Lengyelország végeredménye sem 1:1...legalábbis eddig úgy hittem)..., köszi még egyszer!!! :) 2016 június 27, hétfő

avatar
vetinari Jól értem, hogy most mindenki egyenlő eséllyel, nulla pontról indul a díjakért? 2016 június 22, szerda
avatar
Kockashop Kedves vetinari! Most pontgyűjtés folyik, és azok a pontok, amiket már összegyűjtöttetek nem vesznek el. Az igazi verseny a nyolcaddöntőktől indul és az a játékos, akinek a végén a legtöbb összegyűjtött pontja lesz, ő lesz a bajnok! Üdvözlettel, kockashop 2016 június 23, csütörtök

avatar
Donzolka Sziasztok!

4 meccs alatt, hogy lehet vkinek 80 pontja?
akárhogy matekozom de 100 vagy 85 vagy 75 pontja lehet de 80?
van vmi bónuszjáték is?
köszi előre a választ
2016 június 12, vasárnap
avatar
Xabi Igen, ezt most még 4 meccsnél észre vehetjük, de ha már elmegy 10-12 meccs ez követhetetlen lesz így! :( 2016 június 12, vasárnap

avatar
Kockashop Sziasztok! Igazatok van, a kezdeti hiba után már folyamatosan monitorozzuk, hogy ne forduljon elő több/más hiba. Üdvözlettel, kockashop 2016 június 22, szerda

avatar
Kempes Jó lenne a tippjátékot a főoldalról közvetlenül elérni 2016 június 6, hétfő
avatar
Kockashop szia bejelentkezés után a személyes menüpontjaid között lesz. bármely oldalról eléred majd közvetlenül 2016 június 7, kedd

avatar
Buxuska Sziasztok! A jelenleg látható pontok, rendben vannak? Amiatt merült fel a kérdés bennem, h kapható 25 meg 10 pont és eddig 1 meccs volt, akkor hogy lehet 80 meg 40 pont? :) valami infót kihagytam? köszi 2016 június 10, péntek